Silvestrovský ples 2023

31. 12. 2023 od 20:00

Drazí přátelé, rádi bychom vás srdečně pozvali na nezapomenutelnou událost, kterou pro vás připravujeme ve spolupráci s SDH Břehy na konci tohoto roku. Máme tu čest pořádat Silvestrovský ples v přeloučské sokolovně v neděli 31. prosince 2023 od 20:00.

Na letošním silvestrovském plese nás bude provázet skvělý stand-up komik Karel Hynek, který vám zaručeně rozveselí večer svým jedinečným smyslem pro humor. Karel Hynek patří mezi nejtalentovanější české komiky a jeho vystoupení jsou vždy plná smíchu a legrace.

Kromě stand-up vystoupení Karla Hynka, který bude celý večer i moderovat, se můžete těšit na skvělou hudební skupinu Teplá buchta s perfektní reprodukcí známých skladeb. Nebojte, neopomíjíme ani polku, valčík a jiné plesové tance. Užijete si jich dostatek.

Na plese rovněž nebude chybět ani oblíbená tombola, ve které si budete moci zkusit štěstí a vyhrát množství hodnotných cen. Věřte, že bude opravdu bohatá.

O jídlo i pití bude postaráno. A co by to bylo za silvestrovský ples, kdybychom pro vás neměli připravený i půlnoční přípitek.

Vstupenky na Silvestrovský ples v sokolovně v Přelouči jsou k dostání v síti SMS TICKET, našem webu pod tímto článkem, nebo si je můžete zakoupit na obecním úřadu ve Břehách. Doporučujeme neváhat a rezervovat si svá místa co nejdříve, protože kapacita sokolovny je omezená.

Přijďte s námi oslavit konec roku a přivítat rok nový na nejlepší silvestrovské párty v Přelouči. Zaručujeme vám skvělou zábavu, úžasnou atmosféru a nezapomenutelné chvíle.
Těšíme se na vás!

Moped klub Břehy a Hasiči Břehy.

DRESS CODE: SPOLEČENSKÉ OBLEČENÍ

Adresa sokolovny: Pardubická 734, 535 01 Přelouč

PRODEJ VTUPENEK

Vstupenky lze koupit na Obecním úřadě Břehy (Bahníkova 8, Břehy),
v prodejně NTB servis (Přelouč, Pražská 727) a v síti SMS Ticket

! ZVÝHODNĚNÁ CENA POUZE DO KONCE LISTOPADU !