STADION CUP BŘEHY 2023

24. ročník

Známý a oblíbený závod malých motocyklů Stadion a strojů s obsahem válců do 50ccm vyrobených v Česku a Československu. Jak je už zvykem, nebude chybět ani zajímavý doprovodný program a večerní zábava. Program budeme postupně doplňovat.

Zvýhodněné vstupenky v předprodeji koupíš na obecním úřadě ve Břehách, nebo online na konci této stránky.

PŘEDSTAVUJEME KAPELY

CIVILNÍ OBRANA

aktivně koncertuje od roku 2007, kdy vydala své debutové album Konkurz. Celkem má na kontě čtyři studiová alba a několik samostatných singlů s videoklipy. Původní, čistě kytarovou muziku s melodickými zpěvy Civilka postupně obohatila také o elektronické samply, čímž získala moderní zvuk. Koncerty jsou protkané energickou show, uměním komunikovat s publikem, pódiovými efekty a perfektně podanými výkony.

VOJTAANO

Za uměleckým pseudonymem Vojtaano se skrývá divadelní a televizní herec, hudebník a stand-up komik Vojtěch Záveský. Stand-upu se věnuje už několik let, pravidelně vystupuje v pořadu Na Stojáka. Veřejnost ho zná ze seriálů Vinaři, Ulice, Panmáma, Kriminálka Anděl nebo Případy 1. oddělení. Pod hlavičkou Vojtaano na sebe výrazně upozornil dvěma povedenými nahrávkami v roce 2016. Skladbu Lavina složil a nahrál pro internetový seriálový hit z fotbalového prostředí Vyšehrad a vtipnou písničkou s animovaným klipem Budulínek vs. Galantní Jelen oslovil hned několik generací uživatelů YouTube. Pak přidal virální Derby Song, kde s hercem Jakubem Štáfkem vtipnou formou glosuje největší pražské fotbalové derby. Bylo jen otázkou času, kdy si Vojtaano troufne na plnohodnotnou desku. Svůj debut pojal jako dvojalbum The Beast Of Vojtaano.

je revivalová kapela s mnohaletými zkušenostmi hrající převážně písně kapely Kabát a Daniela Landy. Její první rockové koncerty byly k vidění už v roce 2000.

je dívčí rocková kapela ze severu Čech, která hraje převážně známé rockové písně, ale snaží se i o vlastní tvorbu. Kapela existuje od června roku 2012, v aktuálním složení však hraje od června roku 2017. Zakladatelky jsou sestry Eva a Petra Andělovy. Tuto kapelu jste mohli slyšet na loňském pátečním předvečeru Stadion cupu 2022, kde velice příjemně překvapila svým kvalitním vystoupením. Nicméně i proto jsou součástí hlavního letošního večerního programu na Stadion cupu ve Břehách.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Pro letošní rok jsme připravili bohatší večerní program s kvalitními umělci, který začne už v 18 hodin. Do oploceného areálu se po 17. hodině bez vstupenky nebude možné dostat. Tady nabízíme jedinečnou možnost koupit zvýhodněné vstupenky na celý den včetně večerního programu v předprodeji. Na místě už tuto možnost mít nebudeš a něco si připlatíš. Nenech si ujít možnost ušetřit za večer plný skvělé hudby a zábavy.